Неттоп FIREBAT F1 32/1TB Silver

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13901917
37 809 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FIREBAT |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип настільного ПК | Неттоп |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Ethernet, Bluetooth, USB |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 2500 Мбіт/c |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 120 Вт |
| Колір | Сірий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс накопичувача | M.2|NVMe PCIe 4.0 |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Додатково | VESA кріплення|додатковий слот для накопичувача M.2 NVMe PCIe 4.0|колір: Silver |
| Звуковий контролер | інтегрований |
| Максимальна частота процесора | 4.9 ГГц |
| Мережевий інтерфейс, Гбіт/с | 2.5 |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Розміри, мм | 148 x 148 x 50 |
| Серія відеокарти | AMD Radeon 780M |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 H 255 |
- Ціна: 37 809 ₴
