Монітор Asus ROG Strix 5K XG27JCG (90LM0CE0-B01371) 27

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13815187
37 549 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 6.9 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 0.3 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.116 мм |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 600 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync Premium Pro|ELMB-SYNC|NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Вага без підставки, кг | 4.8 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | нахил: від -5° до +20|обертання (Pivot): від -90° до +90|поворот: від -40° до +40 |
| Габарити упаковки, мм | 710 x 450 x 210 |
| Додаткові можливості | 218 PPI|Dual Mode|ROG Gaming AI|VESA DisplayHDR 600|гніздо для штатива 1/4"|підтримка 10-бітного кольору|сертифікація: Energy Star, EPEAT Gold, TCO, TUV Flicker-free, TUV Low Blue Light |
| Контрастність хххх:1 | 1500: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 1070 |
| Максимальна споживча потужність при роботі, Вт | 40 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, безрамковий (сinema screen), поворот екрану (Pivot), регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Дозвіл екрану | 5120 x 2880 |
| Регулювання підставки по висоті, мм | регулювання підставки по висоті + (110) |
| Розміри, мм | 614 x 367 x 90 (без підставки)|614 x 510 x 219 (з підставкою) |
| Розширена колірна гамма | 97% DCI-P3 |
| Тип LED-підсвітки | displayhdr 600 |
| Тип матриці | WLED |
| Тип монітора | професійний|ігровий |
| Фірмові технології | AI Visual|ASUS Power Sync|ASUS Variable Overdrive|Aura Sync|Crosshair|DisplayWidget Center|ELMB 2|ELMB SYNC|Game Visual|GameFast Input Technology|GamePlus|HDCP 2.3|Low Blue Light|Shadow Boost|гніздо для замка Kensington |
- Ціна: 37 549 ₴






