Пилосос RoboRock H60 Hub

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13905197
15 339 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RoboRock |
| Час заряду акумулятора | 3.5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 60 хв |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 115 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 0.5 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Положення регулятора потужності всмоктування | рукоятка |
| Споживана потужність | 350 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний+портативний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки), Сітчастий |
| Тип пилозбірника | Контейнер, Бак |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Додаткова комплектація | Щілинна насадка |
| Особливості | Вертикальна парковка |
| Рівень шуму | 81 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор, мАгод | 6 x 2500 |
| Габарити (мм) | 1150 x 293 x 250 |
| Комплектація | гарантійний талон, док-станція, міні-моторизована щітка, мішок, основний корпус, пилосос, телескопічна трубка, щітка 2 в 1, щітка для ламінату, інструкція з експлуатації |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Режими роботи | економний режим, макс режим, середній |
- Ціна: 15 339 ₴






