Блок живлення для ноутбука Frime F19V4.74A90W_SS5530 Black (Samsung 19V 4.74A 90W 5.5x3.0мм) + каб.жив.

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12289247
479 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Frime. Вихідна напруга, В: 19. Вихідна сила струму: до 4.74 А. Стан товару: Новий. Тип зарядного пристрою: мережевий. Потужність, Вт: 90.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Frime |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Сила вихідного струму | 4 - 4.9 А |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Тип роз'єму | 5.5x3.0 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип зарядного пристрою | мережевий |
- Ціна: 479 ₴
