Корпус для ПК Ocypus Delta C70 ARGB Black (DELTA-C70-BKG400XX-GL)

-1%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13868917
2 699 ₴
2 669 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 6 кг |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Матеріал корпусу | Сталь, Скло |
| Призначення | Ігровий |
| Особливості | Система організації кабелів |
| Розташування БП | Нижнє |
| Слоти розширення | 7 шт. |
| Стан | Новий |
| Способи установки | Вертикальний |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Форм-фактор | EATX |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатори | HDD, Power |
| Вбудовані вентилятори | 4 x 120 мм ARGB |
| Габарити (мм) | 473 x 218 x 458 |
| Додатково | вбудований контролер підсвічування та вентиляторів|вікно для кріплення кулера CPU|перфорований кожух для блока живлення|підтримка встановлення систем рідинного охолодження (до 360 мм) |
| Знімні кошики для HDD | Да |
| Колір лицьової панелі | чорний |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 170 |
| Механізм відкривання | знімні бічні панелі |
| Можливість встановлення довгих відеокарт, мм | 400 |
| Потужність блока живлення | без блока живлення |
| Місця під додаткові вентилятори/розташування | бічна панель: 3 x 120 мм, верхня панель: 3 x 120 мм / 2 x 140 мм |
| Серія | Delta C70 ARGB |
| Сумісність | блок живлення ATX |
| Товщина металу шасі, мм | 0.5 |
| Форм-фактор жорсткого диска | 3.5", 2.5" |
- Ціна: 2 669 ₴






