Корпус для ПК Ocypus Delta C70 ARGB White (DELTA-C70-WHG400XX-GL)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13868927
2 799 ₴
2 789 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 6 кг |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Матеріал корпусу | Сталь, Скло |
| Призначення | Ігровий |
| Розташування БП | Нижнє |
| Слоти розширення | 7 шт. |
| Стан | Новий |
| Способи установки | Вертикальний |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Форм-фактор | EATX |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудовані вентилятори | 4 x 120 мм (ARGB) |
| Габарити (мм) | 473 x 218 x 458 |
| Додатково | знімні кошики для накопичувачів|максимальна довжина БЖ: 200 мм|простір для кабель-менеджменту |
| Знімні кошики для HDD | Да |
| Колір лицьової панелі | білий |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 170 |
| Механізм відкривання | відкидна бокова панель |
| Можливість встановлення довгих відеокарт, мм | 400 |
| Потужність блока живлення | без блока живлення |
| Місця під додаткові вентилятори/розташування | верхня панель: 3 x 120 мм / 2 x 140 мм, задня панель: 1 x 120 мм, нижня панель: 3 x 120 мм, передня панель: 3 x 120 мм / 2 x 140 мм |
| Особливості | aRGB-підсвічування, бічне вікно із загартованого скла, пиловий фільтр, підтримка СРО, сітчаста передня панель |
| Серія | Delta C70 ARGB |
| Сумісність | блок живлення: ATX, відеокарти: до 400 мм, материнські плати: Micro ATX, ATX, Mini ITX, E-ATX, процесорні кулери: до 170 мм |
| Товщина металу шасі, мм | 0,5 |
| Форм-фактор жорсткого диска | 2.5", 3.5" |
- Ціна: 2 789 ₴






