Моноблок ARTLINE Business M65 (M65v25Win)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13870747
50 709 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel UHD Graphics 730 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 23.8 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | HDMI, VGA (D-sub), USB Type-C, DisplayPort |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Тип процесора | Core i5 |
| Чіпсет | Intel H610 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 200 Вт |
| Колір | Сірий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Оптичний привід | Відсутній |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVMe |
| Додаткова комплектація | безрамковий дизайн, вбудовані динаміки та мікрофон, високопродуктивний ssd стандарту nvme, висувна вебкамера, кардрідер, матриця ips з великими кутами огляду |
| Картрідер | присутній |
| Мережевий адаптер | LAN |
| Можливість кріплення VESA | без можливості кріплення vesa |
| Об'єм HDD, ГБ | немає |
| Об'єм відеопам'яті | залежить від оперативної пам'яті |
| Охолодження | box |
| Розміри, мм | 540 x 430 x 145 |
| Серія | ARTLINE Business M65 |
| Швидкість обертання пластин жорсткого диска | немає |
| Тип | для дому, для офісу, для роботи та навчання |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип підсвітки | LED |
| Частота процесора | 2.5 - 4.7 |
| Чипсет звукового адаптера | є |
| Швидкість мережевого адаптера, Гбіт/с | 1 |
- Ціна: 50 709 ₴






