Корпус для ПК MSI MAG FORGE M110R AIRFLOW

-5%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13883147
2 699 ₴
2 569 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал, Скло |
| Призначення | Ігровий |
| Розташування БП | Нижнє |
| Слоти розширення | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Способи установки | Вертикальний |
| Типорозмір | Mini (Micro)-Tower |
| Форм-фактор | Mini-ITX |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Maca | 4.27 |
| Індикатори | HDD|Power |
| Безгвинтове кріплення | Да |
| Вбудовані вентилятори | 4 x 120 мм |
| Габарити (мм) | 388 x 200 x 423 |
| Додатково | знімний пиловий фільтр на нижній панелі|магнітний пиловий фільтр на верхній панелі|максимальна довжина БЖ: 300 мм (без кошика для HDD) |
| Знімні кошики для HDD | Да |
| Колір лицьової панелі | чорний |
| Максимальна висота процесорного кулера | 160 |
| Механізм відкривання | швидкознімна бокова панель |
| Можливість встановлення довгих відеокарт, мм | 300 |
| Потужність блока живлення | без блока живлення |
| Місця під додаткові вентилятори/розташування | верхня панель: 2 x 120 мм |
| Особливості | aRGB-підсвічування, бічне вікно із загартованого скла, пилові фільтри, підтримка СРО, сітчаста передня панель |
| Розташування вбудованих вентиляторів | 4 x 120 мм ARGB вентилятори |
| Серія | MAG FORGE |
| Сумісність | материнські плати: Micro-ATX / Mini-ITX |
| Форм-фактор жорсткого диска | 2.5", 3.5" |
- Ціна: 2 569 ₴




