Неттоп NiPoGi AK1 Pro Mini PC 8/256GB Black

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13901887
11 119 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.39 кг |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип настільного ПК | Неттоп |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Bluetooth, HDMI, Wi-Fi, USB, Аудіо вхід |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Корпус | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс накопичувача | M.2|SATA |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Додатково | VESA кріплення|можливість модернізації пам'яті або додавання додаткових накопичувачів|підтримка відтворення 4K-відео |
| Звуковий контролер | інтегрований |
| Картрідер | немає |
| Максимальна частота процесора | 2.9 ГГц |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) |
| Мережевий інтерфейс, Гбіт/с | 1 |
| Обсяг HDD, ТБ | немає |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Розміри, мм | 128 x 128 x 52 |
| Серія відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Швидкість обертання пластин жорсткого диска | немає |
| Тип оперативной памяти | LPDDR4 |
| Тип процесора | Intel Celeron N5105 |
| Чипсет | SoC |
- Ціна: 11 119 ₴


