Акустика портативна Acefast K5 Max Black

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13902747
8 629 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Acefast |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Інтерфейси | Type-C, jack 3.5 мм |
| Матеріал корпусу | Пластик, Алюміній |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 200 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Формат акустики | Моно |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАгод | 6000 |
| Комплектація | колонка, ремінець, інструкція |
| Кількість смуг | 2 |
| Особливості | регулювання гучності динаміків, індикатор акумулятора |
| Потреба | в дорогу і подорожі|для вечірок|для спорту і відпочинку |
| Сумісність з ОС | Android, iOS, iPhone |
| Тип | портативна колонка |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час автономної роботи, год | до 9 |
- Ціна: 8 629 ₴
