Маршрутизатор Keenetic Hopper 4G Plus KN-2312 White

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13905217
7 909 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keenetic |
| WI-FI частота, ГГц | 2.4 |
| Антени WI-FI | Зовнішні, незнімні |
| Інтерфейс підключення до локальної мережі/комп'ютера | Gigabit Ethernet |
| Кількість LAN портів | 5 шт. |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Кількість антен | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Стандарт з'єднання | 802.11 g |
| Тип | Бездротовий |
| Колір | Білий |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Напруга | 12 В |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатори активності | FN індикатор, WIFI 2.4GHz індикатор, WIFI 5GHz індикатор, живлення, інтернет |
| Безпека | Airtime Fariness, DoS захист, IPSec, MU-MIMO, батьківський контроль, гостьовий доступ, контроль доступу, розклад бездротового режиму |
| Брандмауер | контроль стану з'єднань (SPI) |
| Вбудована пам'ять, МБ | 256 |
| Кнопки керування | FN|WPS|Wi-Fi |
| Комплектація | адаптер живлення, антени, кабель Ethernet, маршрутизатор, інструкція |
| Можливість підключення USB пристроїв | 3G-модем, 4G-модем, 5G-модем, FTP-сервер, Samba-сервер, зовнішній накопичувач, медіасервер, принтер (вбудований принт-сервер) |
| Оперативна пам'ять, МБ | 512 |
| Особливості | Beamforming, Multi-WAN, OFDMA, вбудований 3G, 4G-модем, вбудований торрент-клієнт, з віддаленим керуванням, пріоритезація трафіку (QoS), підтримка VPN, підтримка технології MU-MIMO, підтримка технології mesh, робота у двох діапазонах |
| Підтримка протоколів | DHCP, DLNA, FTP, HTTP, IGMP, IPoE, IPsec, IPv4, IPv6, L2TP, NAT, OVPN, PPhoE, PPTP, SFTP, TCP/IP, TFTP, UDP, UPnP, WireGuard |
| Розширені режими шифрування | WEP, WPA, WPA2, WPA2-Enterprise, WPA3, WPA3-Enterprise, WPA3-OWE |
| Швидкість WI-FI, Mbit/сек, до | 3000 |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | AX3000 |
| Тип підключення | L2TP, PPhoE, PPTP |
| Швидкість LAN, Мбіт/с | 1000 |
- Ціна: 7 909 ₴




