Маршрутизатор TOTOLINK A3002R_V4

-2%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13905487
1 399 ₴
1 369 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Totolink |
| WI-FI частота, ГГц | 2.4 |
| Антени WI-FI | Зовнішні, незнімні |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Інтерфейс підключення до локальної мережі/комп'ютера | Gigabit Ethernet |
| Кількість LAN портів | 3 шт. |
| Кількість WAN портів | 1 шт. |
| Кількість антен | 4 шт. |
| Швидкість WI-FI, Mbit/сек, до | 300 |
| Стан | Новий |
| Стандарт з'єднання | 802.11 g |
| Тип | Бездротовий |
| Колір | Чорний |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Напруга | 9 В |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатори активності | LAN індикатор, MESH індикатор, WAN індикатор, WIFI 2.4GHz індикатор, WIFI 5GHz індикатор, статус |
| Безпека | гостьовий доступ, контроль доступу, розклад бездротового режиму, розклад перезавантаження, фільтрація IP-адрес, фільтрація MAC-адрес, фільтрація вмісту URL |
| Брандмауер | DMZ-зона |
| Кнопки керування | WPS/RESET |
| Кількість USB-портів | відсутні |
| Комплектація | адаптер живлення, кабель Ethernet, маршрутизатор, інструкція |
| Можливість підключення USB пристроїв | відсутня |
| Особливості | підтримка IPTV, підтримка WPS, підтримка технології mesh, робота у двох діапазонах |
| Підтримка протоколів | DDNS, DHCP, DLNA, IPv4, IPv6, PPhoE, PPTP, TCP/IP, UDP |
| Розміри, мм | 206 x 121 x 41 |
| Розширені режими шифрування | WPA, WPA2 |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | AC1200 |
| Тип підключення | DHCP, L2TP, PPhoE, PPTP, Static IP |
| Швидкість LAN, Мбіт/с | 1000 |
| Швидкість WAN, Мбіт/с | 1000 |
- Ціна: 1 369 ₴






