Неттоп Apple Mac Pro (MD878) Black

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13908137
74 539 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип настільного ПК | Неттоп |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Частота процесора | 3500 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Корпус | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс накопичувача | PCI-ex SSD |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Звуковий контролер | інтегрований |
| Картрідер | немає |
| Максимальна частота процесора | 3.9 ГГц |
| Мережевий інтерфейс, Гбіт/с | 1 |
| Обсяг HDD, ТБ | немає |
| Попередньо встановлена ОС | macOS |
| Серія відеокарти | AMD FirePro D500 |
| Швидкість обертання пластин жорсткого диска | немає |
| Тип графічного контролера | дискретна |
| Тип процесора | Intel Xeon E5-1650 v2 |
- Ціна: 74 539 ₴






