Серверна шафа EServer 12U 600х350х637 скло (ES-Е1235G)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13908947
5 959 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 637 мм |
| Гарантійний термін | 1 |
| Глибина, мм | 350 |
| Зовнішні габарити (ВхДхШ), мм | 637 x 350 x 600 |
| Колір | Сірий |
| Комплектація | 2 пари 19" напрямних (з маркуванням юнітів), шафа в розібраному вигляді |
| Кількість передбачених місць під вентилятори | 2 |
| Максимальне навантаження (кг) | 80 |
| Матеріал виконання | загартоване скло, метал |
| Стан товару | Новий |
| Тип | монтажна шафа настінна |
| Формат | 12u, 19" |
| Ширина, мм | 600 |
- Ціна: 5 959 ₴




