Серверна шафа Gear 4U 19 600x600x240 мм Black (GWMSN-4U-600-600)

-11%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13909967
3 699 ₴
3 289 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gear |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 240 мм |
| Гарантійний термін | 1 |
| Глибина, мм | 600 |
| Зовнішні габарити (ВхДхШ), мм | 240 x 600 x 600 |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | 2 пари 19" напрямних (з маркуванням юнітів), викрутка, рукавички та мікрофібра |
| Кількість передбачених місць під вентилятори | 1 |
| Матеріал виконання | загартоване скло, метал |
| Стан товару | Новий |
| Тип | монтажна шафа настінна |
| Формат | 19", 4U |
| Ширина, мм | 600 |
- Ціна: 3 289 ₴



