Серверна шафа Gear 6U 19 600x600x300 мм, + полка 19 Black (GWMSN-6U-600-600)

-8%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13909987
3 799 ₴
3 479 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gear |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 30 см |
| Гарантійний термін | 1 |
| Глибина, мм | 600 |
| Додаткові характеристики | знімні бічні стінки|зі скляними дверима|клас захисту ip20 |
| Зовнішні габарити (ВхДхШ), мм | 300 x 600 x 600 |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | 1 х полиця 19" |
| Максимальне навантаження (кг) | 70 |
| Матеріал виконання | скло |
| Стан товару | Новий |
| Тип | монтажна шафа настінна |
| Формат | 19", 6u |
| Ширина, мм | 600 |
- Ціна: 3 479 ₴


