Зовнішній портативний акумулятор Forever TB-300L 20000 mAh Black

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13864747
1 199 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Forever |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 3 |
| Максимальна потужність W | 20 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення | Для планшета |
| Особливості | Дисплей |
| Стан | Новий |
| Тип | Power bank |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Функції заряджання | QC швидка зарядка 3.0 |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 500 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідні значення заряду | USB Type C: 5В/3А, 9В/2.22А, 12В/1.67А |
| Перехідники в комплекті | кабель USB Type-C - USB Type-C 30 см |
| Потужність заряджання USB Type-C, Вт | 20 (1й порт) |
| Роз'єми | USB Type C: 5В |
| Розмір, мм | 135 х 68 х 30 |
| Сумісність | iPhone 17, iPhone 17 Air, iPhone 17 Pro, iPhone 17 Pro Max |
| Тип вбудованого кабелю | USB Type C |
- Ціна: 1 199 ₴


