Пилосос Ryobi ONE + RDC18BL-0 18В

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13907247
9 919 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Потужність всмоктування | 73 Вт |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Об'єм пилозбірника | 0.8 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Бак |
| Тип прибирання | Волога |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.2 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 83 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | документація, зарядний пристрій, Насадки, пилосос |
| Особливості | LED-підсвічування щітки, горизонтальне |
- Ціна: 9 919 ₴






