HDD диск WD Red Pro NAS (WD221KFGX) 22TB

-1%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13905717
25 799 ₴
25 489 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WD |
| Вид | Внутрішній |
| Зовнішня швидкість передачі даних | 600 Мб/сек |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Призначення | Для сервера |
| Об`єм буфера | 512 MB |
| Об'єм накопичувача | 22000 GB |
| Швидкість обертання | 7200 об/хв |
| Стан | Новий |
| Тип диска | HDD |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 670 г |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 32 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня швидкість передачі даних, Мбіт/с | 265 |
| Лінійка | Red Pro |
| Напрацювання на відмову (годин/парковок) | 2500000/ |
| Особливості | з технологією nasware, технологія OptiNAND |
| Робоча температура | + 0 - 65 °C |
| Розмір, мм | 147 x 101.6 x 26.1 |
| Рівень шуму в режимі очікування, дБ | 20 |
| Споживана потужність в режимі збереження енергії, Вт | 1.2 |
| Споживана потужність при очікуванні, Вт | 3.4 |
| Споживана потужність при читанні/записі, Вт | 6.8 |
| Стійкість до ударів | при роботі 40g |
| Температура зберігання | –40° - 70°C |
| Технологія запису | CMR |
- Ціна: 25 489 ₴
