Монітор AOC U27G4XM Black 27

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13976647
24 189 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AOC |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 160 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 7.1 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 1 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.2331 мм |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 1200 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort, USB |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.3 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | Adaptive-Sync|NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Вага без підставки, кг | 5.6 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | від - 3 до 21 |
| Динамічна контрасність | 80 000 000: 1 |
| Контрастність хххх:1 | 1000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 1073 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, поворот у сторони (Swivel), поворот екрану (Pivot), регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Регулювання підставки по висоті, мм | регулювання підставки по висоті + (130) |
| Розміри, мм | 614 x 386.6 x 240 |
| Розширена колірна гамма | 151.8% sRGB|96.5% AdobeRGB|98% DCI-P3 |
| Тип LED-підсвітки | DisplayHDR 1000 |
| Тип матриці | Fast IPS |
| Тип покриття екрана | антивідблискове |
| Фірмові технології | Flicker Free|Low Blue Light|pip/pbp |
- Ціна: 24 189 ₴






