Монітор LG 29U531A-W White 29

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13976797
10 949 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 29 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1080 |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 21:9 |
| Колір корпусу | Білий |
| Частота поновлення | 100 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 5.2 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 5 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.2628 мм |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort, USB Type-C |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 22 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага без підставки, кг | 4.1 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | від - 5 до 15 |
| Контрастність хххх:1 | 1000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 16.7 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Регулювання підставки по висоті, мм | регулювання підставки по висоті + (117) |
| Розміри, мм | 688.5 x 408.7 x 220 |
| Розширена колірна гамма | 99% sRGB |
| Тип LED-підсвітки | вбудовані динаміки 2х5 Вт |
| Тип покриття екрана | антивідблискове |
| Фірмові технології | Flicker Safe | mbr 1 мс |
- Ціна: 10 949 ₴






