Інвертор напруги Victron Energy Phoenix Inverter 48/1200 230V VE.Direct

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13975657
19 499 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Victron Energy |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Номінальна потужність | 3500 Вт |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідне підключення | до прикурювача автомобіля |
| Діапазон робочих температур, °С | -40 - +65 |
| Клас | побутовий |
| Матеріал | Пластик |
| Розміри, мм | 117 x 232 x 327 |
| Тип | перетворювач (інвертор) DC-AC |
| Тип монтажа | Зовнішній |
- Ціна: 19 499 ₴


