Шліфмашина CAT DX44 (1/2)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13977237
4 259 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CAT |
| Вага | 2.15 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 350 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр диска, мм | диск відсутній |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 11000 |
| Основна ручка | знімний пилозбірник, можливість під'єднання до пилососа, плавний пуск, регулятор обертів, швидка заміна стрічки |
| Стан товару | Новий |
- Ціна: 4 259 ₴





