Шліфмашина GTM OSK125/300H

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13977247
1 812 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Вага | 1.32 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр диска, мм | 125 |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 13000 |
| Основна ручка | знімний пилозбірник, регулятор обертів |
| Стан товару | Новий |
- Ціна: 1 812 ₴

