Шлифмашина Зенит Профі ЗКШ-125/1200 рс (853716)

-1%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13977267
1 549 ₴
1 529 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зеніт |
| Вага | 1.9 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр диска, мм | 125 |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 11000 |
| Основна ручка | регулятор обертів |
| Стан товару | Новий |
- Ціна: 1 529 ₴





