Блок живлення для ноутбука Voltronic для ACER 19V 9.2A 5.5*1,7мм, 0.9м Black + кабель живлення (LAC175/19-5.5*1,7)

-24%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 18885087
1 499 ₴
1 139 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic |
| Вихідна потужність | 175 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 8-10 А |
| Сумісність з брендом | Acer |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 5.5x1.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю, м | 0.9 |
| Колір | Чорний |
| Кількість заряджуваних пристроїв | 1 |
| Тип | блок живлення для ноутбука |
| Тип зарядного пристрою | мережевий |
- Ціна: 1 139 ₴

