Блок живлення для ноутбука Merlion для LG 19V 1.7A (32 Вт) 6.5 * 4.4мм, 0.9м Black + кабель живлення (YT-BPLG32-6,5*4,4)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 18885137
419 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Вихідна потужність | 32 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 1.5 - 2 А |
| Сумісність з брендом | LG |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 6.5x4.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю, м | 0.9 |
| Колір | Чорний |
| Кількість заряджуваних пристроїв | 1 |
| Тип | блок живлення для ноутбука |
| Тип зарядного пристрою | мережевий |
- Ціна: 419 ₴


