Фен Enchen Air 7 White

-1%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12276137
999 ₴
989 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Enchen |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Потужність фена | 1800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.6 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.75 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | насадка |
| Насадки в комплекті | щілинна (концентратор) |
| Обладнання | петля для підвішування |
| Призначення | для довгого волосся, для короткого волосся |
| Сфера використання | побутовий |
| Функційність | захист від перегрівання|подавання холодного повітря|іонізація |
- Ціна: 989 ₴





