Фен Proove Tyson (1800W) Gray

-35%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 14028657
1 999 ₴
1 309 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proove |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Потужність фена | 1800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.5 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Насадки, фен |
| Матеріал | АБС пластик |
| Насадки в комплекті | дифузор, щілинна (концентратор) |
| Обладнання | Дисплей |
| Призначення | для довгого волосся, для короткого волосся, для кучерявого волосся, для локонів, для неслухняного волосся |
| Розміри, мм | 70 x 140 x 250 |
| Сфера використання | побутовий |
| Функційність | автовідключення|іонізація |
- Ціна: 1 309 ₴






