Монітор Asus ROG Strix XG49VQ Black 49

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 11459377
38 399 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Діагональ екрану | 49 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | VA |
| Формат екрану | 32:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 144 Гц |
| Екран | |
| Час відгуку | 4 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.311 мм |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Яскравість | 450 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort, VGA |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 47 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync |
| Вага без підставки, кг | 13.3 |
| Динамічна контрасність | 12 000 000: 1 |
| Контрастність хххх:1 | 3000: 1 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, вигнутий екран + (1800R), регулювання за висотою |
| Розміри, мм | 1193.33 х 529.10 х 344.74 |
| Тип LED-підсвітки | динаміки (стерео 5 Вт) |
- Ціна: 38 399 ₴
