Акустика портативна Hopestar H57 mini 10W Black

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14018487
1 149 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hopestar |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Інтерфейси | Type-C, jack 3.5 мм, USB |
| Матеріал корпусу | Пластик, Тканина |
| Особливості | FM-приймач |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 10 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Формат акустики | Моно |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.65 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАгод | 3000 |
| Комплектація | колонка |
| Кількість смуг | 1 |
| Сумісність з ОС | Android, iPad, iPhone |
| Тип | портативна колонка |
| Час автономної роботи, год | до 6 |
- Ціна: 1 149 ₴


