Акустика портативна Hopestar P61 10W Bluetooth Black

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14018507
999 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hopestar |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм, USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 10 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Формат акустики | Моно |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАгод | 2000 |
| Бездротові можливості | комбіноване з'єднання |
| Вхідний опір, Ом | 4 |
| Діаметр динаміків, мм | 50–55 |
| Кількість смуг | 1 |
| Особливості | RGB підсвічування, TF-Card, true wireless stereo, Вбудований мікрофон, вологозахист, для ПК, для ноутбуків, для планшетів, для смартфонів, Картридер |
| Підсилювач | вбудований |
| Розмір пристрою, мм | 150 ? 70 ? 65 |
| Тип | портативна колонка |
| Тривалість заряджання, год | 2.5–3.5 години |
| Час автономної роботи, год | до 6 |
| Частотний діапазон, Гц | 80 - 18000 |
- Ціна: 999 ₴


