Акустика портативна WALKER WSP-110 Military (2710000211297)

-30%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14018587
699 ₴
489 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WALKER |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм, micro USB, USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Функція гучного зв'язку, FM-приймач |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 10 Вт |
| Тип живлення | USB-порт, Акумулятор |
| Формат акустики | Стерео |
| Колір корпусу | Камуфляж |
| Чутливість | 90 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.352 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАгод | 1200 |
| Бездротові можливості | комбіноване з'єднання |
| Комплектація | гарантійний талон, кабель aux, кабель для заряджання, колонка, інструкція |
| Розмір пристрою, мм | 180 х 66.2 х 65 |
| Сумісність з ОС | Android |
| Тип | портативна колонка |
| Час автономної роботи, год | до 3 |
| Частотний діапазон, Гц | 20 - 20000 |
- Ціна: 489 ₴




