Акустика портативна WALKER WSP-115 Black (2710000271833)

-27%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14018617
699 ₴
509 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WALKER |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм, USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | FM-приймач |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 5 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір корпусу | Чорний |
| Чутливість | 83 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.332 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАгод | 1200 |
| Бездротові можливості | комбіноване з'єднання |
| Діаметр динаміків, мм | 57 |
| Комплектація | зарядний кабель, кабель aux, колонка, інструкція |
| Кількість смуг | 1 |
| Потреба | для телефону |
| Підсилювач | вбудований |
| Розмір пристрою, мм | 111 х 111 х 87 |
| Сумісність з ОС | Android, iOS |
| Тип | портативна колонка |
| Тривалість заряджання, год | 4 |
| Час автономної роботи, год | до 3 |
| Частотний діапазон, Гц | 83 дБ |
- Ціна: 509 ₴






