Акустика портативна WALKER WSP-120 Dark Blue (2710000211341)

-29%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14018647
799 ₴
569 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WALKER |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм, micro USB, USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Функція гучного зв'язку, FM-приймач |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 5 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір корпусу | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.388 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАгод | 1200 |
| Бездротові можливості | комбіноване з'єднання |
| Діаметр динаміків, мм | 45 |
| Комплектація | гарантійний талон, зарядний кабель, кабель aux, колонка, інструкція |
| Кількість смуг | 2 |
| Підсилювач | вбудований |
| Розмір пристрою, мм | 170*70,2*71,8 |
| Сумісність з ОС | Android, iPad, iPhone, iPod |
| Тип | портативна колонка |
| Тривалість заряджання, год | 2 |
| Час автономної роботи, год | до 3 |
- Ціна: 569 ₴

