Акустика портативна XO F18 Black (2710000197249)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14018867
729 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм, micro USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 3 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.245 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАгод | 1500 |
| Бездротові можливості | комбіноване з'єднання |
| Комплектація | колонка |
| Особливості | вбудований акумулятор, вбудований акумулятор, Кардридер, Картридер |
| Розмір пристрою, мм | 39.5 x 123 x 123 |
| Сумісність з ОС | Android, iPad, iPhone, iPod |
| Тип | портативна колонка |
| Час автономної роботи, год | до 14 |
- Ціна: 729 ₴
