Акустична система Klipsch New York Party speaker Black (1073423)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14020167
36 199 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klipsch |
| Бездротові можливості | Без WI-Fi, Bluetooth |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість смуг | 2 |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Потужність | 670 Вт |
| Призначення | Акустична установка |
| Стан | Новий |
| Тип | Портативні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Чутливість | 110 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 25.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАгод | 5000 |
| Діаметр НЧ дифузора, " | 8 |
| Особливості | Bass Boost, IPX4, Wireless stereo, true wireless stereo, вбудована функція караоке, вбудований DSP процесор, вбудований MP3-плеєр, можливість керування через мобільний пристрій, пульт керування, Регулятор гучності |
| Підсилювач | вбудований |
| Роз'єми | 1 x mini-jack (3.5 мм), USB Type-A, гітарний вхід, мікрофонний вхід |
| Розмір пристрою, мм | 810 x 383 x 397 |
| Співвідношення сигнал/шум, дБ | 110 |
| Тип акустичної системи | кабель живлення |
| Тип харчування | від акумулятора, від мережі |
| Тривалість заряджання, год | 2.5 |
| Формат акустики | 1.0 |
| Час автономної роботи, год | 12 |
| Частотний діапазон, Гц | 35 - 20000 |
- Ціна: 36 199 ₴






