HDD диск WD Ultrastar DC HA340 (WUS721212BLE6L4) 12TB (0B47063)

-1%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14021257
22 299 ₴
22 059 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WD |
| Вид | Внутрішній |
| Зовнішня швидкість передачі даних | 600 Мб/сек |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Інтерфейс | SATA (SATA/150) |
| Об`єм буфера | 512 MB |
| Об'єм накопичувача | 12000 GB |
| Швидкість обертання | 7200 об/хв |
| Стан | Новий |
| Тип диска | HDD |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 750 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня швидкість передачі даних, Мбіт/с | 255 |
| Лінійка | Ultrastar DC HA340 |
| Призначення | для дата-центрів |
| Напрацювання на відмову (годин/парковок) | 2 млн |
| Робоча температура | + 5 - 60 °C |
| Розмір, мм | 147 x 101.6 x 26.1 |
| Середній час пошуку, мс | 4.16 |
| Споживана потужність в режимі збереження енергії, Вт | 0.7 |
| Споживана потужність при очікуванні, Вт | 8.4 |
| Споживана потужність при читанні/записі, Вт | 9.2 |
| Стійкість до ударів | при роботі до 250g/2ms |
| Температура зберігання | –40° - 70°C |
| Технологія запису | CMR |
- Ціна: 22 059 ₴


