Моноблок HP 27-cr0034ua (D3SB3EA) Shell White 27

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14021917
40 149 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткова комплектація | Комп'ютерна миша |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.72 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | HDMI, USB Type-C |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Тип процесора | Ryzen 5 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 90 Вт |
| Колір | Білий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Оптичний привід | Відсутній |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 PCIe NVMe |
| Графічний чипсет | AMD Radeon 610M |
| Мережевий адаптер | LAN |
| Розміри, мм | 720 x 520 x 180 |
| Сенсорний екран | немає |
| Серія | HP All-in-One |
| Тип | для роботи та навчання |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | антиблікове |
| Частота процесора | 2.8 - 4.3 |
| Чипсет | SoC |
- Ціна: 40 149 ₴



