Моноблок HP 27-cr1006ua (D3SB5EA) Shell White 27

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14021927
46 409 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткова комплектація | Клавіатура |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.42 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | USB Type-C, HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Оптичний привід | Відсутній |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Корпус | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | PCIe NVMe |
| Мережевий адаптер | LAN |
| Розміри, мм | 613 x 517 x 186 |
| Сенсорний екран | немає |
| Серія | HP All-in-One |
| Тип | Моноблок |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип процесора | Intel Core U5-125U |
| Тип підсвітки | LED |
| Чипсет звукового адаптера | є |
| Швидкість мережевого адаптера, Гбіт/с | 1 |
- Ціна: 46 409 ₴





