Моноблок Lenovo IdeaCentre AIO 27IRH9 (F0HM00WBUO) Cloud Gray 27

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14021967
61 479 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткова комплектація | Комп'ютерна миша |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.51 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | USB Type-C, HDMI, USB |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 135 Вт |
| Колір | Сірий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Оптичний привід | Відсутній |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Картрідер | відсутній |
| Мережевий адаптер | LAN |
| Об'єм HDD, ГБ | немає |
| Об'єм відеопам'яті | залежить від оперативної пам'яті |
| Розміри, мм | 613.3 x 472.38 x 192.1 |
| Сенсорний екран | немає |
| Серія | Lenovo IdeaCentre |
| Швидкість обертання пластин жорсткого диска | немає |
| Тип | для роботи та навчання, мультимедійні |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | антиблікове |
| Тип процесора | Intel Core 7 240H |
| Тип підсвітки | LED |
| Частота процесора | 2.7 - 5.8 |
| Чипсет | Intel SoC Platform |
| Чипсет звукового адаптера | Realtek ALC897 |
| Швидкість мережевого адаптера, Гбіт/с | 1 |
- Ціна: 61 479 ₴






