Пилосос Rowenta Compact Power RO3953EA

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14023227
4 009 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rowenta |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 750 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 3 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | Інший |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Червоний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 6.2 м |
| Додаткова комплектація | Насадка-щітка для меблів, Насадка для паркету, Насадка "Килим/Підлога", Щілинна насадка |
| Особливості | Автоматичне намотування шнура, Індикатор заповнення пилозбірника |
| Радіус дії | 8.8 м |
| Рівень шуму | 79 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Baгa | 3.68 |
| Габарити (мм) | 414 x 281 x 233 |
| Додатково | передній бампер|ручка з вбудованою щіткою EASY BRUSH|сумісність з мішками: ZR200540, ZR200720 |
| Комплектація | гарантійний талон, насадка для м'яких меблів, насадка для паркету, насадка підлога/килим, пилосос, щілинна насадка 2 в 1, інструкція з експлуатації |
| Кількість ступенів фільтрації | 3 |
- Ціна: 4 009 ₴



