Витяжка Hansa OMP4211BH Black

-4%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14025177
4 599 ₴
4 399 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansa |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Режими роботи | Рециркуляція, Відвід |
| Стан | Новий |
| Тип вбудовування | В шафу |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 448 мм |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 286 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Фільтр | вугільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 4.51 |
| Вага (кг) | 3.6 кг |
| Висота, мм | 138 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 33 x 48 x 19 |
| Габариті, см | 13.8х44.8х28.6 см |
| Додатково | 52-58|клас енергоефективності: C|клас захисту: ii|монтаж на відстані від 450 мм від електричної та 650 мм від газової варильної поверхні|повітряні заслінки |
| Діаметр повітроводу, мм | 120 |
| Комплектація | 2 вугільні фільтри FWK 160, витяжка, документація, жировий фільтр, зворотний клапан |
| Матеріал | Сталь, фарбований метал |
| Мотор (потужність), Вт | 74 |
| Освітлення | LED стрічка (1 x 4 ) |
| Продуктивність, м3/год | 235 |
- Ціна: 4 399 ₴

