Витяжка Hansa OTS6251WH White

-4%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14025217
5 699 ₴
5 459 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansa |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Режими роботи | Рециркуляція, Відвід |
| Стан | Новий |
| Тип вбудовування | В шафу |
| Тип витяжки | Настінна |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 600 мм |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 310 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Споживана потужність | 254 Вт |
| Фільтр | жировій, вугільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 8.17 |
| Вага (кг) | 8.17 кг |
| Висота, мм | 174 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 34 x 64 x 24 |
| Габариті, см | 174 x 600 x 310 мм |
| Додатково | 68|довжина шнура живлення: 1.3 м|клас енергоефективності D|річне споживання 124.4 кВт·год |
| Діаметр повітроводу, мм | 120 |
| Комплектація | 2 жирові фільтри, витяжка, з'єднувач для зміни форми розетки, монтажний комплект, фільтр |
| Матеріал | фарбований метал |
| Мотор (потужність), Вт | 254 |
| Обладнання | автоматичний запуск|з'єднувач для зміни форми розетки|зі зворотним клапаном|монтажний шаблон |
| Продуктивність, м3/год | 308|388|429 |
| Рекомендована площа приміщення, кв.м | менше 10.4 |
| Тип керування | кульковий перемикач |
- Ціна: 5 459 ₴

