Витяжка Minola HBI 5722 BLF 1200 LED

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14025227
4 439 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Minola |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 8 |
| Вага (кг) | 7.2 кг |
| Габариті, см | 52.5х29х29.1 см |
| Діаметр повітроводу, мм | 150 |
- Ціна: 4 439 ₴






