Витяжка Minola HTL 6615 WH 700 LED

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14025257
2 919 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Minola |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Режими роботи | Відвід, Рециркуляція |
| Стан | Новий |
| Тип вбудовування | В шафу |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 595 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Споживана потужність | 230 Вт |
| Фільтр | вугільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 7.2 кг |
| Висота, мм | 261 |
| Додатково | 52|64|фільтр придатний для миття у посудомийній машині |
| Комплектація | гарантійний талон, жироуловлювальний фільтр алюмінієвий, зворотній клапан, монтажний комплект, інструкція |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Мотор (потужність), Вт | 230 |
| Продуктивність, м3/год | 700 |
- Ціна: 2 919 ₴






