Витяжка Whirlpool WHVP 62F LT W

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14025277
11 309 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Режими роботи | Відвід, Рециркуляція |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Кутова |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 598 мм |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 325 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 233 Вт |
| Фільтр | вугільний, жировій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 10.8 |
| Висота, мм | 800-1035 |
| Додатково | 65| можливість установлення вугільного фільтра |
| Діаметр повітроводу, мм | 150 |
| Кількість швидкостей | 3 + інтенсивний режим |
| Матеріал | Неіржавка сталь/скло |
| Мотор (потужність), Вт | 233 |
| Освітлення | LED (2х1.5) |
| Обладнання | з таймером|периметральне всмоктування|режим Power Boost|сенсорна панель керування|технологія 6th Sense |
| Продуктивність, м3/год | 650 |
| Рекомендована площа приміщення, кв.м | 20.5-28.4 |
| Тип вбудовування | настінна |
- Ціна: 11 309 ₴

