Мережевий фільтр Videx VF-PD35-W White

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14029487
439 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Вимикач | Так |
| Вхідна вилка | Євро |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шнура | 5 м |
| Кількість вихідних розеток | 3 шт. |
| Перетин жил | 1 кв.мм |
| Стан | Новий |
| Тип подовжувача | Подовжувач |
| Колір корпусу | Білий |
| Технічні характеристики | |
| Потужність навантаження | 3000 Вт |
| Напруга | 250 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист | захист від дітей |
| Максимальна сила струму, А | 12 |
| Матеріал | вогнестійкий поліпропілен (до 750 °C), Латунь, Мідь |
| Наявність заземлення | без заземлення |
| Розміри, мм | 218 х 52 х 35 |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип розеток | type c (євро 2-pole) |
- Ціна: 439 ₴

