Мережевий фільтр ColorWay CW-CHE36PDB Black

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14029787
769 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colorway |
| Вимикач | Так |
| Вхідна вилка | Євро |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шнура | 2 м |
| Кількість вихідних розеток | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип подовжувача | Мережевий фільтр-подовжувач |
| Колір корпусу | Чорний |
| Технічні характеристики | |
| Потужність навантаження | 2500 Вт |
| Напруга | 250 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідні роз'єми | 3 x USB-A|3 x USB-C (1 x PD) |
| Додатково | бронзові контакти|прогумовані ніжки|індикатор живлення|інтелектуальний чип Auto-ID |
| Захист | захист від дітей, захист від короткого замикання, захист від перевантаження, захист від стрибків напруги |
| Кількість USB портів, шт | 6 |
| Максимальна сила струму, А | 16 |
| Матеріал | вогнестійкий поліпропілен (до 750 °C) |
| Наявність заземлення | із заземленням |
| Призначення | для будинку, для дачі, для квартири, для комп'ютера, Для навушників, для ноутбуків, для планшетів, для смарт-годин та браслетів, для телефонів, для фотоапаратів, Для офісу, Для роутера |
| Розміри, мм | 138x92x45 |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип розеток | AC EU |
| Швидке заряджання | Apple Fast Charge, Battery Charging 1.2, Power Delivery, Samsung Adaptive Fast Charging |
- Ціна: 769 ₴




