Ігрове крісло Noblechairs HERO ST Black (NBL-HRO-ST-BED)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14030567
23 999 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Noblechairs |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 27.5 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 50 см |
| Ширина сидіння | 51 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Хрестовина | Алюміній |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Регулювання | Кут нахилу сидіння, Висота сидіння, Кут нахилу спинки, Висота підлокітників |
| Тип механізму | Multi-block |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота моделі, см | 131 - 140.5 |
| Висота підлокітників, см | 65 - 82 |
| Висота сидіння, см | 47.5 - 57 |
| Габарити спинки, мм | 89 см |
| Матеріал коліс | нейлон|Полиуретан|прогумовані |
| Матеріал сидіння | піна високої густини |
| Механізм нахилу спинки, ° | 90 - 125 |
| Обладнання | підголівник|підлокітники |
| Особливості | вбудована поперекова підтримка, магнітна подушка - ефект пам'яті, розгойдування функціонує в 11-градусному діапазоні |
| Особливості конструкції | 4D налаштування підлокотника (в усіх напрямках), отвір у спинці, пластикові бічні накладки, регульована підтримка поясниці |
| Підлокітник | поліуретан |
| Рекомендації щодо догляду | легко чиститься |
| Розмір коліс, мм | 60 |
| Тип крісла | ігрове крісло |
| Ширина спинки | 31|54|57 |
- Ціна: 23 999 ₴






